Produkcja wysokiej jakości, innowacyjnych urządzeń wymaga odpowiednich warunków. Dlatego produkujący podzespoły i elementy do elewatorów zbożowych zakład Feerum S.A. wyposażony jest w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia do obróbki blach, spełniające najwyższe światowe normy techniczne, produkcyjne i jakościowe.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i technologiom, m.in. komputerowe sterowanie urządzeń CNC, nasze maszyny i urządzenia zapewniają wysoką precyzję wykonania, a co za tym idzie najwyższą jakość produkowanych wyrobów. Wyższa precyzja ma istotny wpływ na poprawę parametrów produktów, ich większą niezawodność i dłuższą żywotność technologiczną, czego efektem są mniejsza awaryjność i niższe koszty eksploatacji urządzenia zainstalowanego u klienta.

Feerum S.A. to jeden z nielicznych w Europie producentów silosów, który ma do dyspozycji m.in. linię do falowania blach o grubości 2,5 mm i wytrzymałości powyżej 600 Mpa.

Dzięki powyższym rozwiązaniom nasza oferta jest dla klientów bardzo atrakcyjna, co potwierdzają ich opinie, zgodnie z którymi produkty Spółki mogą z powodzeniem konkurować z ofertą konkurentów zagranicznych. Ponadto maszyny w naszym parku technologicznym nie wykorzystują swoich maksymalnych mocy produkcyjnych, co daje nam możliwość dalszego rozwoju i zwiększenia produkcji.

Istotnym naszym walorem jest fakt, iż sami tworzymy oprogramowanie do obiektów.