Projektujemy i budujemy kompleksowe obiekty suszarniczo- magazynowe. Dzięki nam rolnicy, producenci zbóż, roślin strączkowych i oleistych, kukurydzy a także pasz, znacznie ograniczają straty i minimalizują koszty produkcji. Cechuje nas najwyższa dbałość o ziarno i środowisko naturalne.

Naszym wyróżnikiem jest unikalny, w pełni zintegrowany, system projektowania i produkcji. Nowoczesna technologia i zrobotyzowane linie produkcyjne pozwalają nam spełniać najbardziej wymagające oczekiwania naszych Klientów w maksymalnie krótkim czasie, z gwarancją najwyższej jakości.

Oferujemy w pełni kompleksowe rozwiązania – od analizy potrzeb Klienta, poprzez propozycję dostosowanych do nich rozwiązań technologicznych, produkcję urządzeń, aż po uruchomienie obiektu i oddanie go do eksploatacji.

Niezwykle ważne jest bezawaryjne funkcjonowanie zaprojektowanych i wybudowanych przez nas obiektów. Przez cały czas monitorujemy on-line prawidłowość ich pracy. Dzięki temu nasi Klienci czują się bezpiecznie, a nasz serwis jest do ich dyspozycji dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Wyjątkowość oferowanych przez nas rozwiązań doceniają Klienci w Polsce i za granicą. Jesteśmy obecni w Niemczech, na Białorusi, Ukrainie, Litwie, Łotwie, w Rumunii oraz w Mongolii. Obecnie realizujemy kontrakt na pięć dużych kompleksów suszarniczo-magazynowych w Tanzanii.

Feerum S.A. konsekwentnie umacnia wiodącą pozycję innowacyjnej, dynamicznej i nowoczesnej firmy.