Suszarnie zbożowe o cyklu porcjowym

Firma Feerum jest wiodącym producentem suszarni zbożowych. Spółka proponuje Państwu suszarnie do zbóż o cyklu porcjowym o wydajności dobowej 165 ton ziarna pszenicy. Przeznaczone są do suszenia wszystkich rodzajów zbóż, kukurydzy, nasion roślin strączkowych i oleistych oraz materiału paszowego. Są używane w małych gospodarstwach rolnych. Suszarnie są wykonane z wysokiej jakości blachy ocynkowanej. W celu zminimalizowania strat energii jest ona całkowicie ocieplona co gwarantuje lepszą wydajność.

Suszarnie firmy Feerum mogą pracować nieprzerwanie przez cały okres żniw. Po ustawieniu wskaźników odpowiednich do warunków klimatycznych panujących na zewnątrz cały czas utrzymują wydajność na tym samym poziomie. Dzięki odpowiedniej budowie i możliwości ustawienia jej pod odpowiednie parametry materiału sypkiego i temperatury zewnętrznej są osiągane wysokie wskaźniki wydajności przy niskim zużyciu paliwa.

Wyróżniamy 3 rodzaje suszarń typu PG:
  • PGG – opalana gazem ziemnym lub płynnym.
  • PGO – opalana olejem opałowym lekkim bez wymiennika ciepła.
  • PGOw – opalana olejem opałowym lekkim z wymiennikiem ciepła.

SUSZARNIA PGG

Przeznaczona jest do suszenia wszystkich rodzajów zbóż, kukurydzy, nasion roślin strączkowych i oleistych oraz materiału paszowego dla małych gospodarstw rolnych. Jej pojemność zasypowa to 13 ton. Suszarnia PGG jest opalana gazem ziemnym lub płynnym

SUSZARNIA PGO i PGOw

Przeznaczona jest do suszenia wszystkich rodzajów zbóż, kukurydzy, nasion roślin strączkowych i oleistych oraz materiału paszowego dla małych gospodarstw rolnych. Jej pojemność zasypowa to 13 ton. Suszarnia PGO jest opalana olejem opałowym lekkim bez wymiennika ciepła (nie można suszonego materiału używać w przemyśle spożywczym). Suszarnia PGOw jest opalana olejem opałowym lekkim z wymiennikiem ciepła (można używać materiał suszony w przemyśle spożywczym).