Kompleks suszarniczo – magazynowy naszego projektu i produkcji został wyróżniony w gronie 6 najlepszych obiektów 2020 roku z całej Ukrainy. Głosowanie w konkursie odbywa się online, wystarczą tylko dwa kliknięcia. Już 26 marca 2021 roku w ramach Forum Magazynów Zbożowych ELEVATOR-2020 – wyłonieni zostaną laureaci w siedmiu kategoriach, m.in. w kategorii: Obiekt Roku 2020 i Kierownik Obiektu. W każdej nominacji liczy się tylko 1 głos z jednego konta (adresu IP). Oddanie głosu zajmuje kilka sekund – wystarczy otworzyć poniższy link:


i następnie na pierwszym obrazie kliknąć strzałkę w niebieskim kółku.

Zakupne to obiekt ściśle dostosowany do potrzeb naszego klienta – Epicentr Agro. Wiedzieliśmy, że zyskał uznanie w regionie jako jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów w obwodzie chmielnickim. Teraz jakość obiektu docenić mogą wszyscy. – mówi Daniel Janusz, prezes zarządu FEERUM S.A.

W Zakupne na stosunkowo niewielkiej powierzchni działki zmieściliśmy silosy o łącznej pojemności blisko 265 tysięcy m3. Obiekt wyposażyliśmy w dwie energooszczędne suszarnie FTD o łącznej mocy 40 MW i wydajności suszenia kukurydzy 3 800 ton/dobę (wilgotność kukurydzy z 30% do 14,5 %). Dla zachowania najwyższej jakości ziarna i ograniczenia kosztów energii elektrycznej wszędzie, gdzie było to możliwe zastosowaliśmy przenośniki taśmowe. Wszystkie urządzenia transportowe pracują z wydajnością 250 t/h. Obiekt posiada połączenie z linią kolejową, dlatego zaprojektowaliśmy dwa stanowiska do spedycji kolejowej. Ponadto dzięki trzem silosom dedykowanym spedycji samochodowej załadunek aut może odbywać się praktycznie bez przerw.

Znaleźć się na liście nominowanych to duma nie tylko dla nas, ale i dla całej Polski. Rywalizujemy z czołową konkurencją z całego świata i mamy wielkie szanse na zwycięstwo!

Głosowanie w konkursie jest bezpłatne i całkowicie bezpieczne (link prowadzi tylko do strony głosowania). Liczmy na Państwa udział w głosowaniu! I już teraz serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos.