FEERUM S.A. to wiodąca firma wyspecjalizowana w zapewnianiu najlepszej ochrony przechowywanego ziarna, zgodnie z prawem do właściwej żywności i osiągania odpowiednich dochodów zrównoważonego rolnictwa.

Oferujemy kompleksowe zespoły suszarniczo-magazynowe, oparte na unikalnych, innowacyjnych rozwiązaniach naszego Centrum Badawczo-Rozwojowego i dokonaniach wiodących ośrodków naukowych. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami zbóż w Europie, Azji i Afryce, doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów.


Ochrona i bezpieczeństwo przechowywanego ziarna to główne cele naszego działania. Dbamy o zachowanie jego najwyższej jakości i wartości odżywczych przy możliwie najniższych kosztach.

Dokładamy starań, aby nasze kompleksy suszarniczo-magazynowe były bezawaryjne oraz proste i przyjazne w obsłudze. Przez cały czas monitorujemy online prawidłowość ich pracy. Dzięki temu nasi Klienci czują się bezpiecznie, a nasz serwis jest do ich dyspozycji dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Jesteśmy lojalnym, rzetelnym i wiarygodnym partnerem. Nasz biznes opieramy nie tylko na rachunku ekonomicznym, ale także na wartościach ważnych dla ludzi pod każdą szerokością geograficzną. Doceniają nas Klienci w 12 krajach: Polska, Niemcy, Rumunia, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Białoruś, Ukraina, Rosja (Obwód Kaliningradzki), Mongolia. Obecnie realizujemy kontrakt na pięć kompleksów suszarniczo-magazynowychw Tanzanii.