AGRO SHOW Bednary 2017

22 września 2017 roku rozpoczyna się prestiżowa dla naszej branży, największa w Europie, plenerowa wystawa maszyn i urządzeń rolniczych AGRO SHOW w Bednarach niedaleko Poznania. Na przekraczającej 150 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej zaprezentuje się 800 wystawców. Wśród nich FEERUM – lider polskiego przemysłu magazynowo – suszarniczego.

Nowością tegorocznego AGRO SHOW będzie ścieżka edukacyjna, w której udział wezmą uczniowie i nauczyciele mechanizacji rolnictwa. FEERUM jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw przystąpiło do tego projektu.

– Wszystkim osobom odwiedzającym stoisko FEERUM – uczniom, nauczycielom, jak i pozostałym osobom zwiedzającym targi zaprezentujemy działanie nowoczesnych systemów transportu pionowego i poziomego ziarna. Rolnictwo to dzisiaj coraz bardziej nowoczesna i wymagająca gałąź gospodarki. W FEERUM przykładamy dużą wagę do tworzenia nowatorskich rozwiązań i chętnie dzielimy się naszą wiedzą z rolnikami, także tymi przyszłymi – mówi Daniel Janusz, prezes zarządu FEERUM S. A.

Innowacyjne rozwiązania transportu ziarna, składające się m.in. z redlerów łukowych czy podnośników kubełkowych z unowocześnionym układem napędu i kształtem głowicy są nieodłącznym elementem realizacji FEERUM, oddawanych do użytku na przestrzeni ostatnich dwóch lat. W tym czasie FEERUM zrealizowało na terenie naszego kraju ponad 80 inwestycji o łącznym tonażu przekraczającym 200 tys. ton.

Cechą wyróżniającą FEERUM S. A. jest unikalny, w pełni zintegrowany, system projektowania i produkcji. Nowoczesna technologia i zrobotyzowane linie produkcyjne pozwalają spełniać najbardziej wymagające oczekiwania klientów w maksymalnie krótkim czasie, z gwarancją najwyższej jakości.

– Takiemu wyzwaniu podołaliśmy jako Generalny Wykonawca podczas projektowania, budowania i oddania do użytku obiektu magazynowo – suszarniczego dla Farmy Redło w województwie zachodniopomorskim. Spełniając najwyższe wymagania polskiej firmy z kapitałem niemieckim zrealizowaliśmy w planowanym terminie obiekt o pojemności blisko 20 tys. ton, przystosowany do ciągłej pracy i wydajności przerobowej 130 ton/h. Równolegle prowadziliśmy zaawansowane prace w 9 kolejnych obiektach w Polsce (m.in. w województwach opolskim, podlaskim, lubuskim, mazowieckim i łódzkim) oraz Europie (m.in. na Litwie, Łotwie, Ukrainie, Rumunii i Czechach) – informuje Wojciech Marciniszyn, dyrektor handlowy Feerum S. A.

Podczas AGRO SHOW FEERUM S. A. zaprasza na stoisko nr 80 w sektorze C. Na pytania inwestorów i przedsiębiorców rolnych będą odpowiadać specjaliści FEERUM, prezentujący unikalną technologię i produkty spółki. Firma rozwija działalność również w Tanzanii, dlatego zaprasza odwiedzających do skosztowania na swoim stoisku oryginalnej kawy z Afryki.

Pokazy w ramach ścieżki edukacyjnej zaplanowane są 22 września (piątek), w godzinach: 10.30, 11.30, 12.30, 14.00 i 15.30.