Sprzedaż

Feerum S.A. prowadzi działalność sprzedażową na rynkach polskim i zagranicznych poprzez własnych przedstawicieli handlowych oraz rozbudowaną sieć dilerską. Odpowiadamy także na telefony i zapytania mailowe, umawiamy się z Klientami na wizyty w siedzibie naszej firmy w Chojnowie.

Naszym nadrzędnym celem jest pomoc i doradztwo w wyborze rozwiązań, które najlepiej będą zaspokajać potrzeby naszych Klientów. Każdy przedstawiciel FEERUM dysponuje rozległą i stale aktualizowaną wiedzą techniczną. Dzięki temu może doskonale zrozumieć potrzeby Klientów, spersonalizować projekt i doradzić najlepsze rozwiązanie.

Ze względu na dużą troskę o jak najlepsze spełnienie oczekiwań Klientów, w procesie przygotowania indywidualnie dedykowanej oferty często uczestniczą także projektanci, którzy doradzają w kwestiach technicznych i technologicznych.

Przed podjęciem decyzji przedstawiamy naszym Klientom rysunki techniczne i wizualizacje projektowanego obiektu. Zapraszamy do wizyt w kompleksie suszarniczo–magazynowym w Chojnowie, który stanowi część naszego Centrum Badawczo-Rozwojowego. Tutaj Klient ma możliwość obejrzenia każdego elementu i zapoznania się z jego działaniem. Nasi inżynierowie z uwagą wysłuchują wszystkich uwag, odpowiadając również na wszelkie pytania.

Tutaj prowadzimy również szkolenia dla przyszłych operatorów projektowanych i budowanych przez nas zespołów suszarniczo-magazynowych.

Dzięki unikalnemu systemowi przygotowania produkcji i zrobotyzowanym liniom produkcyjnym, Klienci FEERUM mają możliwość zgłaszania uwag, modyfikacji i dodatkowej kompletacji zamawianego kompleksu suszarniczo-magazynowego do ostatniej chwili przed uruchomieniem produkcji.

Przedstawiciel FEERUM nie opuszcza Klienta z chwilą podpisania umowy. Jego zadaniem jest także monitorowanie realizacji inwestycji oraz utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z Klientem także po oddaniu obiektu do użytku.

Proces przyjmowania, suszenia i magazynowania ziarna w naszych kompleksach suszarniczo-magazynowych jest w pełni zautomatyzowany. Do jego nadzorowania, także w dużych obiektach, wystarczy jeden człowiek.

System monitoringu online umożliwia specjalistom z FEERUM zdalne diagnozowanie poprawności pracy całego systemu. Nasz serwis działa także na miejscu u Klienta. Jednak w większości przypadków kilka minut przed ekranem monitora w Chojnowie wystarczy do wydania zaleceń pomocnych w usunięciu ewentualnych niesprawności.

Co ważne – naszymi obiektami opiekujemy się także po upływie gwarancji, zapewniając niezawodny serwis przez całą dobę.

Doceniamy trud i wysiłek włożony w wyprodukowanie dobrej jakości ziarna. Robimy wszystko, aby ten wysiłek procentował poprzez zapewnienie odpowiedniej pielęgnacji, ochrony i bezpieczeństwa przechowywanego ziarna. Dbamy o minimalizację strat oraz kosztów i nakładów w rolnictwie.

Jesteśmy lojalnym, rzetelnym i wiarygodnym partnerem.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z działem handlowym FEERUM: Polska i Świat