Profil działalności

Projektujemy i budujemy kompleksowe obiekty suszarniczo-magazynowe. Dzięki nam rolnicy, producenci zbóż, roślin strączkowych i oleistych, kukurydzy a także pasz, znacznie ograniczają straty i minimalizują koszty produkcji. Cechuje nas najwyższa dbałość o ziarno i środowisko naturalne.

Naszym wyróżnikiem jest unikalny, w pełni zintegrowany, system projektowania i produkcji. Nowoczesna technologia i zrobotyzowane linie produkcyjne pozwalają nam spełniać najbardziej wymagające oczekiwania naszych Klientów w maksymalnie krótkim czasie, z gwarancją najwyższej jakości.

Oferujemy w pełni kompleksowe rozwiązania – od analizy potrzeb Klienta, poprzez propozycję dostosowanych do nich rozwiązań technologicznych, produkcję urządzeń, aż po uruchomienie obiektu i oddanie go do eksploatacji. Monitoring online i całodobowy serwis prowadzimy także po zakończeniu gwarancji.

Absolutna większość urządzeń i elementów naszych kompleksów suszarniczo-magazynowych (ponad 90 procent) powstaje według naszych projektów, w naszych zakładach produkcyjnych. To innowacyjne, często opatentowane przez FEERUM rozwiązania dotyczące procesu suszenia ziarna, transportu pionowego i poziomego, systemu schładzania, automatycznego sterowania procesem przyjmowania, suszenia i magazynowania ziarna. Testujemy je, ulepszamy i wdrażamy w naszym własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym.