Aktywny początek 2022r przez Feerum S.A na polskim rynku

Początek roku 2022 był bardzo aktywny w wykonaniu Feerum S.A na rynku polskim. Pomimo niesprzyjającej aury prowadzone były działania w województwie wielkopolskim, opolskim, czy też podlaskim. Część obiektów jest już w większości wybudowana i trwają prace wykończeniowe.

Zakończyliśmy prace przy obiekcie Makówka. Był to już czwarty etap rozbudowy. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rolmak po raz czwarty zaufała nam i zdecydowała się na powiększenie swojej inwestycji.

Obiekt Makówka.

W ubiegłym roku, w trzecim etapie, powstały trzy silosy 7,6 wraz z całą infrastrukturą transportową i elektryczną. Wskutek dalszego rozwoju i zapotrzebowania podjęta została decyzja o powiększeniu obiektu.

Firma Feerum S.A dokonała kolejnych prac modernizacyjnych. W 2022 w Makówce pojawiły się nowe trzy silosy 7,6 o pojemności 592 tony każdy. Ponownie została wdrożona nowa infrastruktura transportowa i elektryczna. Całość została połączona z wcześniej wykonanymi silosami.

Obecnie Rolmak może pochwalić sporym obiektem obejmującym łącznie dwanaście silosów 7,6, silosem buforowym, suszarnią SGG16 oraz czyszczalnią BCX100. W najbliższych dniach inwestycja zostanie odebrana i dopuszczona do dalszego użytku.

Data publikacji: 14.04.2022