Certyfikat Jakość Roku 2015 dla FEERUM S.A.

Firma Feerum SA została laureatem programu Jakość Roku w kategorii Innowacje.
Jest to ukoronowanie ciężkiej pracy i potwierdzenie projakościowego podejścia firmy. Wyróżnienie jest dla nas szczególnie nobilitujące. Praca nad innowacyjnymi projektami i stosowaniem nowych rozwiązań wymaga pasji, poświęcenia i pełnego zaangażowania.

Od samego początku Feerum SA jest firmą bardzo mocno zorientowaną na sukces. To kolejne już wyróżnienie dla Spółki, które potwierdza właściwie obraną drogę.

Przyznany certyfikat Jakość Roku 2015 jest tym istotniejszy, że branża w jakiej działamy, bardzo prężnie się rozwija i stawia co raz to większe wymagania przed producentami. Inwestorzy dokonują świadomych wyborów, szukają produktów najlepszych jakościowo, zapewniających proekologiczne rozwiązania oraz energooszczędnych kosztowo.

Nasz produkt SUSZARNIA Z REKUPERACJĄ CIEPŁA spełnia wszystkie te wymogi. Podczas projektowania skoncentrowaliśmy się na minimalizowaniu zużycia energii oraz na minimalnej emisji pyłów do otoczenia. Produkt, dzięki zastosowaniu nowych technologii, znacząco wyróżnia się na tle takich samych produktów oferowanych przez konkurencję. Wysoka precyzja wykonania ma istotny wpływ na poprawę parametrów otrzymywanych produktów.