FEERUM dla Gospodarstwa Drobiarskiego Mariusza Bugaja

Z Gospodarstwem Drobiarskim Mariusza Bugaja współpracujemy już od wielu lat. Jest to niewątpliwie jedna z najlepiej prowadzonych ferm drobiu w Polsce, a dla nas świetna wizytówka. Zapraszamy do obejrzenia kilku ujęć obiektu z szerszej perspektywy.

Prezentujemy obiekt suszarniczo – magazynowy wybudowany przez FEERUM dla Gospodarstwa Drobiarskiego Mariusza Bugaja – jednego z największych dostawców jaj w Polsce.
Współpracę rozpoczęliśmy w 2015 roku i wkrótce potem powstała pierwsza część obiektu – 11 silosów lejowych o różnych kątach leja (w tym silosy wykładane blachą płaską pod śrutę sojową) i łącznej pojemności blisko 5 tysięcy ton ziarna, suszarnia pracy ciągłej, czyszczalnia, urządzenia transportujące oraz wiata kosza przyjęciowego. Obiekt był trzykrotnie rozbudowywany o kolejne silosy i urządzenia transportujące.
Obecnie w kompleksie można zmagazynować ponad 16 tysięcy ton ziarna. Kompleks w Drwalewicach pracuje nieprzerwanie od 2016 roku i zapewnia stałe źródło ziarna dla 450 tys. kur niosek.

Polecam FEERUM jako najlepszego specjalistę w budowie kompleksowych obiektów suszarniczo – magazynowych – Mariusz Bugaj. Zobacz krótki o obiekcie Drwalewice na naszym firmowym serwisie Youtube.
Więcej o realizacji budowy obiektu Drwalewice w 2017 roku możesz przyczytać tutaj: Rozbudowa obiektu Drwalewice
Oraz kilka zdjęć z obiektu: