Rok 2022 to kolejne wyzwania

Promowanie dbałości o zdrowie, rowery, ale także odpowiedni osprzęt, w tym także ubrania sportowe to nie tylko poszerzenie zakresu działalności, to przede wszystkim misja, w której głównym celem jest zakorzenienie w społeczeństwie sportowego stylu życia i aktywnego, ekologicznego spędzania czasu.

Wynikiem powyższych decyzji było stworzenie marki Madani Sports, która powstała z pasji do jazdy rowerowej, wnikliwej obserwacji całego rynku oraz chęci dostarczenia rowerzystom produktów najlepszej jakości w rozsądnej dla każdej rodziny cenie.

Feerum S.A, które od 20 lat produkuje zaawansowane technologiczne maszyny w pełni zarządza nowopowstałą marką. Sprzedaż produktów marki Madani odbywać będzie się za pomocą sklepu internetowego www.madani-sports.eu, sieci dilerskiej oraz sklepów stacjonarnych.

Własne hale magazynowe, obszerny park maszynowy oraz rozwinięta logistyka pozwalają na swobodne połącznie obecnej produkcji oraz nowego profilu spółki. Firma Feerum widzi potencjał rozwoju nie tylko na terenie Polski, ale także w całej Unii Europejskiej.

Marka Madani oferuje rowery, odzież sportową oraz akcesoria niezbędne dla każdego miłośnika jednośladów. Każdy produkt został dokładnie opracowany i przetestowany przez zespół doświadczonych specjalistów, tak, aby zapewnić jak największy komfort podczas jazdy. Odbiorcami marki będą zarówno rowerzyści z lekkim zacięciem sportowym, jak i miłośnicy jazdy w średnio trudnych i nawet trudnych warunkach terenowych.

Celem działalności jest propagowanie zdrowego i sportowego trybu życia. Oferta jest kierowana dla szerokiej grupy klientów, którzy amatorsko, hobbistycznie i rodzinnie spędzają swój czas stawiając na sport.

Głównym założeniem Feerum S.A podczas powstawania marki Madani było, jak w przypadku silosów, czy też suszarni do zbóż, wprowadzenie innowacyjnych produktów, które mogą zrewolucjonizować rynek.

Już na starcie wprowadziliśmy rozwiązania innowacyjne w skali świata, w tym kask ochronny wyposażony w szybę z powłoką filtra fotochromowego, szczególnie polecana dla osób noszących okulary korekcyjne.
Uważamy, że jest to branża, w której jest jeszcze wiele do zrobienia i z dużym zaangażowaniem i pasją będziemy ją rozwijać na przyszłe lata.

Data publikacji: 15 Kwietnia 2022 r.