Rozbudowa obiektu firmy Agrito

W 2012 roku – na początku współpracy z FEERUM AGRITO notowało przychody na poziomie kilkunastu milionów złotych. Obecnie przychody firmy to blisko 100 milionów złotych, a zbiory zboża i rzepaku oscylują na poziomie 150 tysięcy ton rocznie.

Oferta FEERUM została wybrana z uwagi na korzystny stosunek jakości do ceny, trwałość zastosowanych maszyn i urządzeń, lecz przede wszystkim dostępność usług serwisowych.

„Sprawna obsługa techniczna obiektu o takiej skali jak nasz to duży plus dla producenta. Obiekt przepracował kilka intensywnych sezonów, w ciągu roku osiągamy wydajność na poziomie kilkudziesięciu tysięcy ton ziarna. Serwis FEERUM nigdy nas nie zawiódł. Istotna jest dla nas również duża łatwość sterowania procesem przyjmowania, czyszczenia, suszenia i magazynowania ziarna. System jest w pełni automatyczny, łatwy w obsłudze i dostępny nawet online” – mówi Monika Świtała, właścicielka AGRITO


AGRITO powstało w 2009 roku jako firma prowadząca usługi dla rolnictwa. Teraz oprócz świadczenia różnych usług rolniczych, zajmuje się przede wszystkim skupem i sprzedażą wszystkich rodzajów zbóż i rzepaku. Firma obejmuje zasięgiem całą Polskę. Grono kontrahentów AGRITO stale rośnie, a firma umacnia pozycję solidnego partnera biznesowego.

Zobacz krótki film o inwestycji.