Szeroka współpraca z grupą West Agro

Szeroka współpraca z grupą West Agro Oprócz inwestycji grupy West Agro na terenie Polski możemy także zobaczyć jak prężnie nasz kontrahent rozwija się na rynku europejskim. Spore obiekty na terenie naszego kraju nie wystarczyły, inwestor podjął się sporego przedsięwzięcia na terenie Ukrainy. Nie obeszło się bez stałej współpracy z Feerum S.A, które stanęło na wysokości zadania poprzez zaprojektowanie, dostarczenie wybudowanie dużego obiektu suszarniano-magazynowego na potrzeby grupy West Agro

W wyniku naszej współpracy z grupą West Agro zrealizowaliśmy projekt obejmujący infrastrukturę transportową 200t, w tym podnośniki kubełkowe FPK200 oraz redlery FRL200. Ponadto inwestor zdecydował się na przenośniki taśmowe FPT650 oraz FPT800. Wszystko to po to, aby obsłużyć siedem silosów lejowych FSW 9,6/18/50st., cztery silosy płaskodenne FSP 23,8/21, silos lejowy spedycyjny FSL 5,7/9. Całość dopełnia suszarnia FTD10/44. Łączna pojemność obiektu to 57 000 m3.

Całość została zrealizowana bez najmniejszych problemów i nasz kontrahent może śmiało i w pełni korzystać z zamówionego obiektu. Mamy nadzieję, że na tym nie koniec i będziemy realizować równie ambitne projekty z grupą West Agro.

Data publikacji: 05.09.2022